Team Leader

17 000 zł - 20 000 zł netto B2B

Rekrutacja zamknięta

Szczegóły oferty

Dlaczego szukamy Team Leada?

Przeżywamy bardzo dynamiczny rozwój i nasz CTO potrzebuje osoby, której będzie mógł po prostu zaufać i podzielić się odpowiedzialnością. Obecnie jako firma wchodzimy na nowe rynki i w ciągu kilku miesięcy launch-ujemy własny produkt. Potrzebujemy kogoś kto nam w tym pomoże.

Kim jesteśmy?

Develtio to Software House z marketingowym rodowodem. Budujemy rozwiązania dla agencji reklamowych, działów sprzedaży, marketingu i obsługi klienta. Tworzymy także rozbudowane systemy wspierające obieg informacji i dokumentów wewnątrz organizacji naszych klientów. Pracujemy w dużej częsci zdalnie, ale w razie czego mamy oddziały w Katowicach, Rzeszowie i Warszawie. Nasz zespół to ponad 55 os.

Kogo szukamy?

Szukamy doświadczonego team leadera, który oprócz szerokich umiejętności programistycznych chciałby mieć bezpośredni wpływ na przyszłość naszej firmy a także weźmie odpowiedzialność za zespół programistów, zdecyduje o zastosowanych rozwiązaniach i rozwiąże codzienne problemy lub wydeleguje do nich najodpowiedniejsze osoby.

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie do 20 000 netto na FV.
  • Pracujesz w naszym biurze w Katowicach, Rzeszowie lub w Warszawie, możliwa całkowita praca zdalna.
  • Od pracy odpoczniesz podczas płatnego urlopu.
  • Mamy elastyczne godziny pracy.
  • Sam zdecydujesz czy chcesz pracować na macOS czy Linux.
  • Dostajesz u nas pakiet prywatnej opieki zdrowotnej i karnet na siłownię.
  • Inwestujemy w siebie - jeździmy na wybrane konferencje, kupujemy materiały szkoleniowe, prowadzimy szkolenia wewnętrzne. Oprócz tego budujemy własną dokumentację procesów i bazę wiedzy na naszym firmowym Confluence.
  • W wolnych chwilach lubimy razem napić się piwa, zjeść pizzę, zagrać turniej w piłkarzyki.
  • Na dłuższe imprezy integracyjne jeździmy w góry lub na Mazury.
  • Mamy comiesięczny budżet integracyjny i zespół samodzielnie decyduje na co zostaje wydawany.

Czego oczekujemy?

  • Frontend tj. HTML/CSS, JavaScript, React.js, Vue.js, Angular, Next.js
  • Backend tj. PHP, Laravel, Symfony, WordPress, MySQL, MongoDB, ElasticSearch
  • Szerokie doświadczenie dev ops (Debian, Ubuntu, nginx, Apache, DNS, SSL, Docker)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętności liderskie i interpersonalne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość platform e-commerce Sylius lub Shopware będzie bardzo dużym atutem

Obowiązki:

  • Pełnienie funkcji głównego programisty w najważniejszych projektach firmy
  • Prowadzenie cyklicznych spotkań zespołów w projektach aby omawiać stosowane rozwiązania i oceniać postępy
  • Decydowanie o architekturze systemów i doborze technologii
  • Definiowanie i pilnowanie standardów kodowania
  • Kontrola jakości (przede wszystkim poprzez Pull Requesty)
  • Doraźna pomoc mniej doświadczonym programistom
  • Koordynacja i wdrażanie procesów aktualizacji środowisk produkcyjnych naszych klientów
  • Współpraca z zespołem PMów (tworzenie harmonogramów projektów, dobór programistów do projektów, zachowanie płynności w realizacji projektów, pomoc w sytuacjach awaryjnych)
  • Dbanie o ciągły rozwój zespołu developerskiego
  • Spotkania z klientami w celu wyjaśnienia wymagań i/lub możliwości jakie mamy w projekcie
  • Tworzenie wycen projektowych

Czego nie oczekujemy?

  • Nie oczekujemy wykształcenia wyższego.
  • Nie oczekujemy pracy po godzinach i dociskania kolanem funkcjonalności bo nie godzimy się na szalone terminy oddawania projektów.
  • Nie oczekujemy wdrożeń na produkcję w piątki :)

Kim jesteśmy i jak pracujemy?

  • Od 2017 na rynku PL i EU.
  • Tworzymy obecnie kilkudziesięcioosobowy doświadczony zespół Developerów, Designerów, Testerów i Project Managerów. Dostaniesz też wsparcie naszego działu SEO. Nad wszystkim czuwa nasz CTO, który ma 22 lata doświadczenia w programowaniu.
  • Pracę organizujemy wspierając się Jirą i Confluencem.
  • Do pracy lokalnej wykorzystujemy nasze autorskie rozwiązanie oparte o Dockery. Nie męczysz się z samodzielną konfiguracją, wszystko jest zautomatyzowane.
  • Posiadamy swój własny proces Continous Development. Twój kod po kilku minutach od pusha jest dostępny do wglądu i testów na serwerze developerskim.
  • Pracujemy na GitHubie, mamy standard Pull Requestów - wszystkie zmiany przed wejściem na dev i mastera muszą zostać zaakceptowane.
  • Naszym głównym IDE jakie wykorzystujemy jest PhpStorm.
  • Wdrażamy ciekawe projekty, które powstają u nas od zera i sami dobieramy do nich technologie.

Co robimy w Develtio?

Tworzymy projekty różnej wielkości, w oparciu o nasze autorskie rozwiązania na Laravelu i Symfony oraz WordPress. Nie są nam obce React.js, Vue.js Angular i Next.js. Tworzymy też aplikacje progresywne PWA i mobilne w oparciu o React Native. Pracujemy także nad projektami, które wymagają rozpoznawania obrazów na zdjęciach i wideo, potrafimy również z nich czytać tekst za pomocą OCR. Budujemy własne chatboty, które przetwarzają język naturalny i potrafią komunikować się np. poprzez Facebook Messengera. Rozwijamy wewnętrzne projekty, wkrótce pochwalimy się nimi publicznie :)

Jak aplikować?

Nie wymagamy standardowego CV. Jeżeli go masz to super, podsyłaj ;) Możesz jednak wysłać też uzupełniony profil na LinkedIn lub swoją wizytówkę online lub cokolwiek innego co pozwoli nam poznać przebieg Twojej kariery. Możesz przesłać link do portfolio, załączyć kod lub wskazać swoje konto na Github. Wszystko podeślij poprzez formularz na stronie.

Nie zapomnij dołączyć klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).”

Contact us

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.